Zbulohet emri i vajzës së Besit e Xhensilës

Kliko per me shume info

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku sot janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti mirëpriti të enjten e 12 korrikut vogëlushen e tyre të parë.

Kliko per me shume info
Burime ekskluzive bëjnë me dije se vajza e çiftit është pagëzuar me emrin Ajka, shkruan Icon Style.

Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.