Valbona Selimllari dorëzohet, prezanton të birin

0

Valbona Selimllari është nënë e tre fëmijëve: Danit 14 vjeç, Kenit 11 vjeç si dhe vogëlushes Vivia, e cila është pesë vjeç.

Mirëpo Selimllari ka vendosur të qëndrojë hermetike për jetën e saj private, ndaj rrallëherë e shohim të flasë në ekran për ndjenjën e mëmësinë, apo të prezantojë familjen dhe fëmijët në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

Por duket se Valbona e ka thyer rregullin e privatësisë dhe na prezanton me vogëlushin e saj Keni në një foto të postuar në “Instagram”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.