U përplas me motoçikletë, ndërron jetë në vend 45-vjeçari

0

Një aksident i rëndë rrugor me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mesditën e sotme në hyrje të Belshit, Elbasan.

Kliko per me shume info

Viktima është identifikuar si Besnik Shehu 45 vjeç me banim në Belsh.

Sipas informacioneve paraprake, 45-vjeçari humbi drejtimin e motoçikletës dhe doli nga rruga.

Si pasojë e plagëve të marra, Shehu ndërroi jetë në vend.

Policia po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.