Shpejtësi skëterrë, Tiranë-Durrës ‘fluturojnë’ makinat

0

Policia Rrugore kërkon nga drejtuesit e mjeteve që të respektojnë rregullat e qarkullimit, pasi po rrezikojnë jetën. Sipas policisë, drejtues mjetesh luksoze nuk qarkullojnë në rrugë por fluturojnë, ndërsa sjellin një rast kur një makinë po lëvizte me shpejtësi 204 km/h në autostradë.

Me Policine Rrugore te Tiranes ne rrugen interurbane Tirane-Durres, per parandalimin e aksidenteve rrugore. Foto qe ska fjale e arsye ta arsyetoje. Kjo papergjegjshmeri ndaj jetes dhe ndaj perdoruesve te tjere te rruges.

Kliko per me shume info

Drejtues mjetesh luksoze qe nuk qarkullojne ne rruge por fluturojne. Drejtues mjetesh: Duajeni jeten. Mendoni per veten e te tjeret qe qarkullojne ne rruge. Mendoni per ata qe presin juve te shkoni ne shtepi me patenten e jo patenten pa ju. Respekto rregullat/udheto i sigurt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.