Seriali që ju gozhdoi para ekranit do të rikthehet sërish me sezoni e ri, ja se kush

0

Të gjithë fëmijëve të viteve 90′ u kujtohet më së miri seriali i adoleshentëve “Rebeldet”, i cili i ka mbajtur të gozhduar para ekranit për disa sezone. Më pas dolën edhe dy filma përmbledhës, që shitën miliona kopje.

Aktorët vazhduan jetën e tyre, shumica janë martuar dhe kanë edhe fëmijë sot, kështu që të gjithë menduan se kaq e patën.

Kliko per me shume info

Por jo, i njëjti regjisor ka menduar të rikthejë sërish serialin në një sezon të ri. Bëhet fjalë për bashkimin e 13 protagonistëve të 10 kombësive të ndryshme. Xhirimet kanë nisur dhe vetëm mbrëmjen e kaluar u publikua klipi  ri i këngës hyrëse të serialit, që titullohet “Like”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.