Publikohen mesazhet: Enca dhe këngëtari i njohur shqiptar dalin zbuluar

Kliko per me shume info

Enca prej vitesh tashmë është në qendër të vëmendjes së medias, por më së shumti për anën profesionale ose fotot provokuese që poston në rrjete sociale, ndërsa jetën e saj private ajo ka ditur ta mbajë larg syrit të publikut. Deri më sot Enca nuk është fotografuar me asnjë mashkull në krah dhe nuk ka deklaruar ndonjë lidhje, megjithatë thashethemet mbi këtë pjesë vazhdojnë.

Kliko per me shume info

Së fundmi fansat kanë nisur të aludojnë se çfarë ka mes Encës dhe Gold Ag. Ky i fundit iu përgjigj dje pyetjeve me opsionin e ri të Instagram. Ndër ata që i kishte shkruar, ishte edhe Enca.

Këngëtarja e pyeste nëse e ka xhan dhe Gold Ag i shkruan “Shumë shumë” duke e shoqëruar postimin me puthje dhe duke e treguar publikisht se ajo që i kishte dërguar këtë pyetje ishte Enca.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.