Pritjes i erdhi fundi! Bes Kallaku dhe Xhensila janë bërë prindër për herë të parë

0

Dita e sotme është një ndër ditët më të lumtura për çiftin Kallaku, pasi ka ardhur në jetë vajza e shumëpritur.

Lajmi është bërë i ditur vetëm pak momente më parë ku mësohet se këngëtarja ka sjellë në jetë të voglën e saj në një spital privat dhe të dyja gëzojnë shëndet të plotë.

Kliko per me shume info

Akoma nuk ka asnjë reagim nga çifti ndërkohë fansat mezi presin të mësojnë emrin e vogëlushes që sot ka ardhur në jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.