Presidenti i KE Juncker e tepron me alkoolin, e lënë këmbët në publik

0

Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker, duket se e ka tepruar disi me alkoolin para samitit të NATO-s në Bruksel.

Në një video që po bën xhiron e rrjeteve sociale, duket sikur Juncker është shumë i dehur.

Kliko per me shume info

Zyrtarin e lartë të Bashkimit Europian nuk e mbajnë këmbët, pengohet disa herë dhe humbet ekuilibrin teksa ngjitet në podiumin ku do të realizohej fotoja e përbashkët e liderëve të NATO-s.

https://web.facebook.com/zeriamerikes/videos/10156426455804536/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.