Përplasi 5 makina, telefonon policinë: Ma vodhën

Kliko per me shume info

Një makinë tip “Peugeot” po lëvizte tej normave të lejuara dhe është përplasur me 4 automjete të tjera të parkuara.

Kliko per me shume info

Por ajo që ka bërë më shumë bujë nga ky aksident është veprimi i drejtuesit të makinës, i cili sapo makina e tij ka ndaluar, ka vrapuar të telefonojë policisë, duke i thënë se i kanë vjedhur automjetin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.