Përleshje në burg, shqiptarët masakrojnë bullgarin

0

Një përleshje me thika ka ndodhur gjatë pasdites së djeshme në burgun e Larisas, Greqi.

Në këtë zënkë janë përfshirë 3 shqiptarë dhe një bullgar.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihet shkaku i zënkës, por mësohet se shqiptarët kanë qëlluar me thikë në kraharor bullgarin.

Me shpejtësi ka ndërhyrë policia e burgut e cila ka izoluar shqiptarët, ndërsa bullgari është dërguar në spital.

Sipas të dhënave, ai është në gjendje të rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.