Përballja për finalen, Kroacia barazon me Anglinë

0

Anglia dhe Kroacia po përballen me rezultat të barabartë në ndeshjen ku do të përcaktohet skuadra finalist e dytë e botërorit 2018.

Kroacia ka rritur të barazojë rezultatin në pjesën e dytë të ndeshjes.

Kliko per me shume info

Kështu ka qenë Trippier që kaloi Anglinë në avantazh në minutën e 5 por më pas Prisic ka shënuar për kroatët në minutën e 68.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.