Mediat e huaja: Shqiptarja që shpërtheu skenën e finales së Botërorit

Kliko per me shume info

Gazeta prestigjoze britanike “The Sun” i ka kushtuar një shkrim këngëtares shqipttare nga Kosova Era Istrefi, pas performancës së shkëlqyer në turneun e Kupës së Botës.

Era Istrefi shpërtheu në skenën ndërkombëtare para dy vitesh dhe ylli në ngritje do të bëjë performancën më të madhe në karrierë deri më tani, shkruan The Sun.

Kliko per me shume info

Këngëtarja kosovare u ngjit në skenë përkrah Will Smith dhe Nicky Jam, teksa interpretuan himnin e Kampionatit Botëror 2018”, “Live it Up”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.