Ledion Liço merr vendimin drastik, pak para dasmës

0

Në muajin gusht, buzë liqenit Como në Itali, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të betohen për dashuri të përjetshme. Siç është raportuar edhe më herët, dasma e çiftit do të jenë tejet private dhe do të ftohen vetëm miqtë e ngushtë dhe familjarët e Sarës dhe Ledionit.

Dasma do të jetë tejet e veçantë, për vetë faktin që ata do të celebrohen në prani të vogëlushit të tyre, London Noor.

Kliko per me shume info

Mesa duket Ledioni është përqëndruar tek një ndër ditët më të rëndësishme të jetës së tij dhe të organizojë deri në detaje ceremoninë e dasmës. Prej disa ditësh, ai është shkëputur krejtësisht nga rrjetet sociale dhe ka mbyllur profilin e tij në “Instagram”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.