Gjendje e jashtëzakonshme, 149 veta vdesin dhe zhduken nga përmbytja shkatërrimtare

Në Japoni është përkeqësuar situata ku numri i vdekjeve tashmë të identifukauar ka shkuar në 149 dhe ka akoma të zhdukur që nuk dihet asgjë për fatin e tyre.

Kliko per me shume info

Ndërkohë më poshtë mund të shikojme pamjet që nuk kanë nevoje për komente të përmbytjeve pas shirave të rrëmbyeshme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.