Formacionet e mundshme të ndeshjes: Belgjikë – Angli

0

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Belgjika dhe Anglia takohen sot në ndeshjen për pozitën e tretë në Kampionatin botëror 2018.

Kliko per me shume info

“Sky Sport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Belgjika (3-5-2): Courtois; Alderweireld, Kompany, Vertonghen; De Bruyne, Fellaini, Witsel, Dembele, Chadli; R. Lukaku, E. Hazard.

Anglia (3-5-2): Pickford; Walker, Stones, Maguire; Trippier, Lingard, Henderson, Alli, Young; Sterling, Kane.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.