“E preva me thikë dhe e skuqa” Linda Rei çudit me detajet

Kliko per me shume info

Linda Rei është padyshim një nga personazhet më të komentuar të mediave rozë.

Kliko per me shume info

Ajo bëri bujë që në shfaqjen e saj të parë në ekran ku rrëfeu historinë e pazakontë të ndërrimit të gjinisë nga mashkull në femër.

Duke iu përgjigjur kureshtarëve të shumtë për operacionin në pjesën intime dhe kalimin e gjinisë, artistja e makijazhit i ka habitur të gjithë me një video ku tregon më shumë seç duhet.

Linda ka pozuar me bikini shumë të vogla që i tregojnë një pjesë të mirë të pjesëve intime dhe i ka lënë të gjithë gojë hapur.

Ajo ka ekspozuar trupin e palestruar të mbushur me tatuazhe dhe padyshim pas kësaj videoje inboxi i saj në Instagram ka “shpërthyer” nga komentet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.