“Do heq dorë nga lëndët narkotike kur të bëhem prind”, befason këngëtari shqiptar

0

Postimeve me lëndë narkotike nëpër duar në profilin e Stresit, duket se një ditë do t’u vijë fundi. Reperi shqiptar ka vendosur se do të heqë dorë njëherë e mirë nga lëndët narkotike.

“Kur do e lësh barin” – ishte pyetja e fansave, të cilës Stresi i përgjigjet se në momentin që do të bëhet prind, do të heqë dorë nga veset e këqija.

Kliko per me shume info

Duket se dashuria e ka ndryshuar këngëtarin. Së fundmi, ai u fejua me partneren e tij Keisi dhe pritet që së shpejti të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.