Blendi Fevziu tregon pse s’u largua nga “Klani”

0

Ndërsa pak kohë më parë u përfol se Blendi Fevziu mund të kalonte në “Top Channel”, moderatori mori një vendim duke zgjedhur mes mendjes dhe zemrës. Ai vendosi që të qëndrojë në “Tv Klan” për 5 vite të tjera dhe refuzoi ofertën e majme të televizionit kundërshtar.

I ftuar në emisionin “Top Arena”, Fevziu nuk i shpëtoi dot pyetjes “Pse e refuzoi ofertën e “Top Channel”?”.

Kliko per me shume info

“Ishte një vendim personal. E kam thënë që oferta ishte një tundim shumë i madh, por pata edhe një detyrim moral. Ajo që kisha menduar ishte një ikje me mirëkuptim, që nuk ndodhi”, tha Fevziu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.