Aksident tek Kthesa e Bresnikut, makina përplaset me një autobus

0

Një aksident ka ndodhur orët e para të mëngjesit në aksin rrugor Gramsh-Moglicë në vendin e quajtur Kthesa e Bresnikut.

Mjeti tip Rover është përplasur me një autobus që trasportonte punëtorët e hecit të Moglicës. Fatmirësisht nga përplasja nuk ka pasur dëme në njerëz.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.