Zgjidhet misteri që pushtoi internetin, cila ishte gruaja fantazmë pas xhamit të vilës antike?

Kliko per me shume info

Një video ka qarkulluar në mënyrë të bujshme këtë javë në rrejtet sociale.

Kliko per me shume info

Bëhet fjalë për një djalë të vogël i cili është duke e cur me biçikletë poshtë një vile në Devon.

Videoja është filmuar nga mamaja e djalit e cila ishte shokuar pasi kishte parë detajin e tmerrshëm në dritaren e vilës antike.

Të gjithë menduan se ajo çfarë po shikonte nga xhami i dritares, ishte fantazma e një gruaje, por misteri i videos u zgjidh pas një deklarate që bëri roja i vilës.

Ai deklaroi se imazhi që të gjithë mendonin se ishte supernatyror, në fakt ishte ai vetë.

Roja i vilës, kishte 4 vite që pononte në atë pozicion në vilë dhe pranoi se pas dritares kishte qenë ai vetë.

Ai tha:

Isha unë pas xhamit, duke admiruar djalin e vogël që po i jepte biçikletës.”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.