Zbulohet fotoja, Nora Istrefi shfaqet me ndryshime të frikshme në fytyrë

0

Është përfolur shpesh si një nga femrat më seksi të showbizz-it ku edhe tashmë që është mamaja e Renesë vazhdon të gëzojë përsëri forma të admirueshme.

Ndoshta sot e shikoni të kuruar deri në detaje por një foto që po qarkullon së fundmi na i shton edhe shumë dyshimet se ajo mund të ketë bërë operacione plastike.

Kliko per me shume info

Shikojeni imazhin e mëposhtëm dhe gjykojeni vetë! Ndryshimet flasin qartë…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.