Xhaka bëri histori në futboll, ja si feston bashkëshortja e tij triumfin e madh

Ndeshja e djeshme vijon të mbetet tema e diskutimit të çdo bisede dhe çdo tryeze ende sot.

Kliko per me shume info

Me siguri që do të mbetet gjatë në mendjet e dashamirësve të sportit, por edhe tifozëve të shumtë të të dy skuadrave.

Futbollistët shqiptarë që luajnë për fanellën e Zvicrës, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri shënuan dy gola kundër skuadrës së Serbisë, duke i dhuruar fitoren skuadrës së tyre.

Dhe si e tillë, trofetë nuk gëzohen vetëm. Sukseset ndahen me njerëzit më pranë zemrës dhe vetes. Kështu, ka qenë bashkëshortja simpatike e Granitit, Leonita e cila e entuziasmuar ka postuar në instagram mënyrën e saj të ngazëllimit post fitores.

E veshur me fanellën e të shoqit që mban numrin 10 si edhe me muzikë shqiptare në sfond, Leonita e ka shijuar në maksimum këtë fitore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.