Përgjigja e papritur e Erion Veliajt për ata qe e goditën me vezë

Kliko per me shume info

Me nje foto ironike dhe nje shprehje po aq ironike ka qene pergjigja e kryetarit te bashkise se Tiranes Erion Veliaj ndaj ngjarjes se ndodhur te enjten ku ai u godit me veze teksa shkonte ne takim me artistet.

“T’kishte Lulzim Basha nishan do kish bo noj punë në Tiranë a do kish fitu noi palë zgjedhje”, ka shkruar Veliaj ne faqn e e tij zyrtare.

Kliko per me shume info

Ai ka publikuar nje foto montazh ne te cilen e paraqet veten si personazh te filmave aksion qe u shmanget vezeve si te ishin plumba….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.