Vajzat kapen për flokësh në mes të një dyqani sportiv, lënë me gojë hapur klientët (VIDEO)

Kliko per me shume info

Ky është momenti kur dy vajza janë kapur për flokësh me njëra tjetrën, në mes të një dyqani sportiv, teksa konsumatorët shikojnë me mosbesim.

Të rejat e panjohura u filmuan duke tërhequr nga flokët njëra-tjetrën dhe duke ulëritur me gjuhë urrjtje në JD Sports në Burnley, Lancashire, të premten pasdite.

Kliko per me shume info

Dy shokë meshkuj, që mendohet të jenë të dashurit e tyre, u përpoqën të ndanin vajzat pas gati pesë minuta duel, në të cilin spektatorët thanë se stafi i ndaloi përpjekjet për t’i ndarë ato, shkruan DailyMail.

Një klient ishte kaq i tronditur sa nxori telefonin e saj për të filmuar./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.