Vajza e kryebashkiakut shqiptar jeton mes luksit të shfrenuar

0

Ajo është vetëm 18 vjeç, është e bukur dhe bën një jetë përrallore. Po flasim për Trejsi Peçin vajzën e kryetarit të Bashkisë së Tepelenës.

Kliko per me shume info

Vetë Trejsi duket se është koshiente për paraqitjen e saj të jashtme që duhet thënë se është mjaft joshëse ndaj dhe ajo zgjedh të postojë foto të bukura në rrjetet sociale, veçanërisht foto që tregojnë jetën plot luks të saj. Sigurisht që jetën ia ka garantuar babai i saj, kryebashkiaku socialist i Tepelenës.

Lum si fëmijët e politikanëve shqiptarë për jetën që bëjnë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.