Vajza e aktorëve të famshëm kapet duke shitur në rrugë

Nuk është sekret se nëna e saj aktorja e famshme  Katie Holmes është përpjekur gjithmonë t’i japë vajzës së saj Suri një fëmijëri normale. Suri Cruise, e cila është gjithashtu vajza e aktorit Tom Cruise  sapo konfirmoi se është aq normale sa doli të shiste limonade në rrugë.

 

Kliko per me shume info

Ditën e djeshme bashkë me 4 fëmijë të tjerë dhe nën mbikëqyrjen e dados, 12 – vjeçarja u pa në rrugët e New York, gjatë paradës “Gay Pride” duke shitur pije freskuese për 2 dollarë.

Burime për “US Weekly” thanë se ajo dukej shumë e ëmbël dhe e buzëqeshur teksa u uronte të gjithë kalimatarëvë ditë të mbarë. Të gjithë u mahnitën nga shërbimi i vogëlushes duke treguar adhurim për të.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.