“Turp të të vijë që nuk më ftove në dasëm!”, Cubi i përgjigjet Eliona Pitarkës

Ndoshta ajo është një ndër aktoret e vetme që i është përkushtuar me një thjeshtësi të pashmangshme karrierës në “Apartamentin 2XL” dhe ia ka dalë të mbajë “të blinduar” jetën private.

Kliko per me shume info

Ama gjithsesi dasma e saj nuk kaloi pa bërë zhurmë mediatike. Dy ditë më parë Cubi, i dha fund beqarisë, por në dasmë nuk ftoi kolegen e saj, Eliona Pitarka, e cila përmes një komenti në rrjetet sociale i kujton faktin që nuk e ftoi në dasmë.

“S’te vjen turp që nuk më ftove!!”- shkruan Eliona. Në qoftë shaka apo jo Cubi si një aktore humori ka dalë nga situata me një batutë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.