Transportonte 300 mijë euro drogë, kush është shqiptari i tmerrshëm

Kliko per me shume info

 

Kliko per me shume info

Një shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane pasi u kap me 1 kg kokainë. Arrestimi i 42-vjeçarit me iniciale B.F., u bë pas një kontrolli të autoriteteve në Ferrara. Ajo që i bëri ata të dyshonin ishte nervozizmi i shqiptarit, i cili nuk mund të shpjegonte arsyen se përse ndodhej në atë zonë.

Kokaina ishte vendosur në një pako dhe sipas policisë rezulton të jetë e cilësisë më të pastër.

Ndërkohë mediat bëjnë të ditur se nëse e gjithë ajo sasi kokaine do të dilte në treg, përfitimet do të arrinin deri në 300.000 euro.

1 COMMENT

  1. kush eshte shqiptari ?…thuhet ne titull dhe ….sa bukur qe e kuptuam se kush eshte B.F. …ha ha ha … Kjo eshte me e pakta TALLJE… me profesionin tuaj…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.