Trajneri gjerman fut në sherr Eva Muratin dhe Rike Roçin

Trajneri i njohur gjerman, Jurgen Klopp, i cili aktualisht drejton skuadrën e Liverpulit publikoi dje në faqen e tij në Facebook një foto ku tregonte se përse e ndjente mungesën e Shqipërisë në Kampionatin Botëror.

Jurgen kishte publikuar foton e dy vajzave shqiptare, Rike Roçi dhe Irid Oxa, të cilat janë cilësuar si dy ndër tifozet më të zjarrta shqiptare.

Kliko per me shume info

“Për këtë arsye neve na mungon Shqipëria në Kampionatin Botëror”, shkruhej sipër fotos.

Pasi kjo foto bëri xhiron e mediave shqiptare, moderatorja e njohur sportive, Eva Murati e ka ripostuar këtë foto në Instastory dhe ka lënë një shkrim.

“Nuk di ta marr për kompliment apo…”, shkruan Eva Murati sipër fotos.

Mirëpo siç duket ky etiketim nuk i ka pëlqyer ish-banores së “Big Brother” Rike Roçi, e cila ka reaguar nëpërmjet një statusi në Instastory.

“T’i themi shoqes E.M të Tring-ut (tani e zbulova kush është) që për kompliment të marrë atë foton time që ka postuar në Instastory-n e saj. Unë për vete nëse shoh një femër të bukur dhe të mirë më bëhet qejfi”, ka shkruar Rikja në postimin e saj në Instastory.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.