Tenton të vjedhë, familja nga Fieri e kap hajdutin dhe i jep një mësim të mirë

Vjedhjet janë shtuar shumë në Shqipëri, ku mjaft parazitë mendojnë që t’a sigurojnë jetesën përmes përvetësimit të pronës së tjetrit.

Por, siç thotë edhe populli, “njehërë shkon shtamba në krua, herën e dytë thyhet”.

Kliko per me shume info

Kështu i ka ndodhur edhe një hajduti nga Fieri, i cili është kapur duke vjedhur brenda shtëpisë nga familjarët, të cilët i kanë dhënë një mësim të mirë.

Në fotot e publikuara nga “Joq”, duket se hajduti rreth 40 vjeç është rrahur mirë e mirë nga familjarët, të cilët më pas edhe e kanë fotografuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.