Të jetosh si alien, këta të rinj po e bëjnë dhe është shokuese

0

Në botën e egër të Instagram, ekziston një llogari e quajtur “Fecal Matter” e dy të rinjve me më shumë se 100 mijë ndjekës të cilët shfaqen jetesën e tyre të pazakontë.

Emrat e tyre të vërtetë janë Hannah Rose Dalton dhe Steven Raj Bakskaran, dy të rinj përkatësisht të moshave 22 dhe 24- vjeç të cilët kanë përqafuar stilin e të jetuarit si alienë.

Kliko per me shume info

“Trans njerëzorë” është emri që ata përdorin për të përkufizuar stilin dhe mënyrën e tyre të jetësës.

Hannah dhe Steven të cilët aktualisht jetojnë në Montreal, shpesh herë marrin komente negative për paraqitjen e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.