‘S’kam ç’të bëj’, Armina Mevlani tregon për herë të parë problemin shëndetësor nga i cili vuan

Armina Mevlani është padyshim një nga vajzat më të komentuara në media e rrjete sociale, veçanërisht për stilin e saj të të veshurit, jetën luksoze dhe atë private. Fashion bloggerja është shumë e ndjekur në Instagram e pikërisht aty sot ka tërhequr vëmendjen me një postim ku zbulon se vuan nga probleme shëndetësore.

Kliko per me shume info

Ndonëse ka probleme me stomakun dhe tretjen, Armina nuk heq dot dorë nga pija e saj e preferuar shampanja. Bloggerja ka postuar një foto ku shihet me gotën e shampanjës e shkruan: “Probleme me stomakun dhe tretjen por s’kam ç’të bëj! Më pëlqen shumë shampanja”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.