Sipërmarrësi vret gruan dhe djalin, pastaj i jep fund jetës. Policia zbulon trupat mes gjakut

0

Tragjedi në një familje në Itali. Një sipërmarrës 72 vjecar ka vrarë me armë gjahu gruan e tij 63 vjecare, djalin 44-vjecar dhe në fund edhe vetën.


Ngjarja ka ndodhur Casertano, brenda ambienteve të ndërmarrjes së tij. Kufomat janë zbuluar nga karabinierët pasi sinjalizimit nga një qytetar, që ishte gjendur afër zonës, në momentin që dëgjoi tre të shtënat e forta.

Kliko per me shume info

Policia bëri menjëherë identifikimi e trupave që gjendeshin të shtrirë në vende të ndryshme e të mbytur në gjak.

Pozicioni i trupave e vecanërisht ai i sipërmarrësit, që kishte ngjitur edhe armën e krimit i drejtoi hetimet drejt pistës së vrasës dhe vetëvrasjes në fund.

Dyshohet për një sherr mes tyre, por policia nuk ka ende të dhëna rreth shkakut të tragjedisë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.