Shqipëria voton për herë të dytë kundër SHBA-së, Berisha: Akt i shëmtuar

Kliko per me shume info

“Një akt tjetër i shëmtuar antiamerikan i Noriegës”, kështu ka vendosur ta nisë denoncimin e rradhës ish-kryeministri Sali Berisha.

Berisha ka shkruar se Shqipëria me urdhër të kryeministrit Rama ka votuar për Marokun dhe jo për SHBA-në, duke treguar kështu votën e FSHF-së për Kupën e Botës 2026.

Kliko per me shume info

Gjithashtu në rubrikën e tij “qytetari dixhital”, ka ardhur edhe linku që e vërteton këtë akt.

SHBA, Kanadaja dhe Meksika do të jenë vendet ku do të zhvillohet Kupa e Botës pas 4 viteve.

POSTIMI:

Nje akt tjeter i shemtuar antiamerikan i Norieges!

Shqiperia me urdher te Edvinit voton per Marokun dhe kunder SHBA, Kanada e Meksikes per zhvillimin e kampionatit te ardhshem te futbollit! sb

“Doktor, shife si Shqiperia tradhetoi Ameriken edhe ne FIFA”

1 COMMENT

  1. Dhe mendoni qe Doktori nuk eshte me Ramen kunder SHBA. Te gjithe kane frike vetem nga SHBA , sepse vetem keshtu nuk cajne koken per shtetin e se drejtes dhe vjedhin pa kufi cdo gje qe i del perpara .
    Nuk mund te jene me SHBA ata dhe pinjollet e tyre qe per 50 vjet e anatemuan ate.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.