Shpërthim në një stacion metroje në Londër

Një shpërthim ka ndodhur në orët e mbrëmjes në një stacion metroje në Londrës. Nga të dhënat e para raportohet për disa persona të lënduar.

Shpërthimi ka ndodhur rreth orës 19:00 me atë lokale, ndërsa policia i ka kërkuar banorëve pranë zonës që të qëndrojnë të mbyllur në shtëpitë e tyre.

Kliko per me shume info

“Daily Mail” shkruan se pas shpërthimit në Southgate disa persona janë duke marrë ndihmën mjekësore.

Pak para shpërthimit, mediat britanike shkruajnë se policia ishte njoftuar për një pako të dyshimtë dhe kishte kryer kontrollet./top channel

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.