Shkatërron të mbjellat e fermerëve, shihni si ja mbath Edi Rama nga Dibra

Pamje të Edi Ramës duke u larguar nga Peshkopia janë bërë publike.

Me një postim në faqen e tij në Facebook, ish-kryeministri shkruan se Rama ja mbathi nga Dibra, duke shkatërruar edhe të mbjellat e banorëve.

Kliko per me shume info

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha në Facebook:

Tek ia mbathi nga Peshkopia, Rama ul helikopterin ne toke private dhe i prish te mbjellat e fermerit!

Lexoni mesazhin e fermerit dixhital. sb

‘Pershendetje zoti Berisha. Ky eshte Helikopteri i Rames ne Klos. Kur eshte ulur nuk eshte mare asnje leje dhe eshte ulur ne toke private.

Banoret jane ankuar se u ka prishur te mbjellat por kane frike te prononcohen me fytyre.’

Tek ia mbathi nga Peshkopia, Rama ul helikopterin ne toke private dhe i prish te mbjellat e fermerit!Lexoni mesazhin e fermerit dixhital. sb“Pershendetje zoti Berisha.Ky eshte Helikopteri i Rames ne Klos. Kur eshte ulur nuk eshte mare asnje leje dhe eshte ulur ne toke private. Banoret jane ankuar se u ka prishur te mbjellat por kane frike te prononcohen me fytyre.”

Gepostet von Sali Berisha am Dienstag, 19. Juni 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.