Shefja i zuri vendin e parkimit, punonjësja e vdes në dru

Komuna e Drenasit i ka ndarë me emra parkingjet të gjithë zyrtarëve të saj. E pikërisht parkingu është bërë sot shkak i një mosmarrëveshje mes drejtoreshës së Inspeksionit, Aurora Berisha dhe zyrtares së administratës, Ganimete Drevishi-Dibrani.

Kliko per me shume info

Berisha kishte shkuar sot në punë pa makinë dhe vendin e saj në parking e kishte zënë zyrtarja e administratës. Më pas Berisha ka njoftuar policinë se kolegia e saj i ka zënë parkingun.

Me të marr vesh Ganimetja që është lajmëruar policia, e sulmoi fizikisht Berishën. Lajmin e ka konfirmuar vet Berisha, e cila tha se ishte sulmuar fizikisht. “Po, jam sulmuar fizikisht nga zyrtarja e administratës”, është shprehur ajo.

Më tej, Berisha ka kontaktuar edhe me policinë, të cilët gjithashtu kanë konfirmuar për mosmarrëveshjen që ka ndodhur mes dy grave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.