Serbët dështakë shfryjnë inatin me flamurin shqiptar. I vënë flakën

Teksa shqiptarët festonin me shqiponja, serbët kanë të vrarë në shpirt për humbjen dhe shqiponjat që zbritën në stadium, kanë derdhur vrerin e tyre tek flamuri i Shqipërisë. Serbë të shumtë janë mbledhur në rrugët e Zyrihut, pas përfundimit të ndeshjes Serbi- Zvicër.

Kliko per me shume info

Sipas një raportimi të bërë nga “Gazeta Express” tifozët serbë i kanë vendosur flakën flamurit të Shqipërisë. Në një video të bërë publike një serbe shfaqet me flamurin e Shqipërisë, i cili sapo është përfshirë nga flakët.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.