Rruga e Kombit, lirohet një tjetër protestues nga Kukësi

Gjykata e Kukësit ka vendosur sot lirimin e një nga tre protestuesve te “Rrugës së Kombit”.

Behet fjale per Xhevahir Gashin. Ndërkohë, pritet të nisë seanca për dy të tjerët, 39-vjeçarin Elton Cengu dhe Vasil Laçin, 31 vjeç, raporton Shqiptarja.com.

Kliko per me shume info

Ndërsa 35-vjeçari Florin Onuzi është liruar pak ditë më parë për shkak te problemeve shëndetësore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.