Roza Lati feston ditëlindjen e zhveshur, lakuriq mes petalesh (VIDEO)

0

Një nga moderatoret më të komentuara të shoëbizit, Roza Lati feston sot ditëlindjen.

Në këtë ditë të veçantë Roza ka zgjedhur që me të arritur ora 00:00 të postojë një video tejet sensuale për të gjithë ndjekësit e saj.

Kliko per me shume info

Në të Roza shfaqet komplet lakuriq, e shtrirë mes petalesh trëndafili dhe me to ka mbuluar pjesët intime. Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

“Gëzuar ditëlindjen Roza”, është përshkrimi që moderatorja ka lënë krah videos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.