Ronaldo merr vëmendjen e gjithë botës, po tani çfarë i ka bërë të dashurës së tij??

0

Ylli portugez Cristiano Ronaldo arriti te marre vemendje si gjithmone në ndeshjen e parë në Botëror, duke shënuar 3 gola. Por vemendje ai ka marre edhe për jetën e tij private. Mediat rozë kanë aluduar se e dashura e tij Georgina Rodiguez është në pritje të fëmijës së dytë.


Ndërsa u shfaq në një sfilatë mode, ishin format trupore të modeles që ngritën dyshimet. Georgina ka sjellë në jetë vajzën Alana Martina vetëm pak muaj më parë dhe mbetet për t’u parë nëse ajo është përsëri shtatzënë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.