Rama shkarkon 6 drejtorë

Kliko per me shume info

6 drejtorë janë shkarkuar ditën e sotme nga puna.

Kryeministri Edi Rama ka thirrur ditën e sotme në një takim drejtuesit e zyrave të Hipotekës dhe Aluizni-t në të gjithë vendin.

Kliko per me shume info

Mësohet se janë pushuar nga puna 4 drejtorë nga Hipoteka dhe 2 nga ALUIZNI, ndërsa mësohet se arsyeja ka qenë për performancë të dobët në punë.

Nuk dihen ende emrat e drejtorëve të shkarkuar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.