Rama prezanton projektin me video, si do jetë rruga Shëngjin- Velipojë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar këtë mëngjes në profilin e tij në Facebook projektin e rrugës Shëngjin-Velipojë, duke pasur sërish fokusin tek investimet në infrastrukturë.

“Mirëmëngjesi, dhe me këto pamje të projektit të rrugës së shumëpritur turistike prej dekadash, Shëngjin-Velipojë, një aks panoramik që shkurton më shumë se një orë lidhjen mes tyre, hap perspektivën e zhvillimit të turizmit elitar, rrit ekonominë e punësimin në krejt zonën, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

Kliko per me shume info

.

MIRËMËNGJES 😃dhe me këto pamje të projektit të rrugës së shumëpritur turistike prej dekadash, Shëngjin-Velipojë, një aks panoramik që shkurton më shumë se një orë lidhjen mes tyre, hap perspektivën e zhvillimit të turizmit elitar, rrit ekonominë e punësimin në krejt zonën, ju uroj një ditë të bukur🌹

Gepostet von Edi Rama am Mittwoch, 13. Juni 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.