Pse Meghan Markle vesh këpucë më të mëdha? Ekspertja na shuan kuriozitetin (FOTO)

0

Fanatikët mbretërorë nuk mund ta ndalin zhurmën në lidhje me takën e zezë të lartë Meghan Markle veshur në Royal Ascot këtë javë.

Dukesha e Sussex doli nga nBerkshire, Angli, dhe mbante veshur taka të thjeshta prej lëkure, megjithatë fansat me sy shqiponje vunë re se ato dukeshin pak të mëdha për këmbët e saj.

Kliko per me shume info

Por mund të ketë një arsye të zgjuar për takat jo aq të vogla të Meghan, sipas ekspertes së modës Harriet Davey.

‘Yjet i marrin shpesh shpesh një numër më të madh, madje edhe dy, këpucët, kur janë në një ngjarje ose në tapetin e kuq dhe kjo është një arsye të cilën të gjithë mund ta bëjmë lidhjen – për të shmangur blisters,’ tha ajo për The Sun.

“Nuk ka asgjë më të keqe se këpucët e parehatshme (ne të gjithë kemi qenë një natë jashtë) dhe kur yjet si Meghan mbajnë veshur këpucë me taka për një kohë të gjatë, këmbët e tyre shpesh mund të fryhen.”/lajmifundit.al


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.