Propozimi më i cmendur për martesë që keni parë ndonjëherë

Meshkujt mendojnë si të bëjnë propozimin perfekt për femrën e tyre të jetës duke u munduar ta bëjnë atë sa më magjik. Por ky mashkull i ka kaluar kufijtë me surprizën dhe propozimin njëkohësisht që i bëri partneres së tij.

Ai i ka propozuar partneres së tij falë ndihmës të një ekipi profesionist televiziv e ndërsa si dhuratë i bëri një Range Rover pink që kushton rreth 100 mijë euro.

Kliko per me shume info

Me t’ia mbyllur sytë të dashurës, ata u nisën për një shëtitje me helikopter, për të aterruar në një stadium të ‘boshatisur’.

Videoja e postuar më poshtë, e tregon atë teksa e dërgon para pakos gjigante, prej nga shfaqet vetura luksoze dhe më pas ulet në gju për të bërë propozimin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.