Pësoi aksident me makinë, flet për herë të parë Alban Hoxha

Ditën e sotme në mediat online qarkulloi lajmi se portieri Alban Hoxha dhe mesfushori Lorenc Trashi kanë pësuar një aksident me makinë. U përfol se makina ishte shkatërruar, ndërsa Trashi kishte pësuar disa dëmtime në brinjë.

Pas këtyre lajmeve më në fund ka reaguar vet portieri i “Partizanit”, Alban Hoxha në një prononcim për revistën “Who”. Ai ka thënë se aksidenti ka ndodhur me të vërtetë, por situata është ekzagjeruar shumë.

Kliko per me shume info

“Është një gërvishtje e vogël e makinës që është turp të bëhet lajm. Por normalisht këtu bëhet qimja tra”- është shprehur Albani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.