Përmbyset rezultati, Shaqiri shënon dhe çmend serbët duke i treguar shqiponjën

0

Zvicra ka përmbysur rezultatin 2-1 përballë Serbisë.

Ishte një tjetër shqiptar, Xherdan Shaqiri i cili i çmend serbët duke bërë shqiponjën.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.