Pasi tha se është i dobët në shtrat, Erjona Sulejmani: “Do të bëj tifo për ish-bashkëshortin”

0

Erjona Sulejmani dhe futbollisti Blerim Xhemajli i dhanë fund martesës së tyre vetëm para pak muajsh dhe menjëherë pas kësaj Erjona u bë kryefjala e mediave rozë.

Ajo deklaroi se futbollistët janë të këqinj në shtrat pavarësisht miteve që ekzistojnë për ta.

Kliko per me shume info

“Seksi para ndeshjeve të futbollit me futbollistët është shumë i dobët pasi lojtarët preferojnë të masturbojnë”- u shpreh ajo në intervista.

Por në një intervistë së fundmi për “The Sun” modelja 30- vjeçare ka thënë se do ta mbështesë ish-bashkëshortin e saj gjatë Kampionatit Botëror ku Xhemajli luan me Zvicrën.

“Të bëj tifo për Blerimin nuk është e çuditshme për mua. Gjithmonë do ta mbështes ish-bashkëshortin, ai është babai i djalit tim Luanit” – tha Erjona.

Gjithashtu shkodrania përmendi futbollistët  Roman Burki dhe Remo Freuler si dyshja më simpatike e kombëtares Zviceriane. Më tej ajo shtoi se do të jetë tifoze e Zvicrës këtë vit duke qënë se shqiptarët Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri janë thelbësorë për skuadrën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.