Pas akuzave për photoshop, Marina Vjollca iu kundërpërgjigjet fansave

Kliko per me shume info

Moderatorja Marina Vjollca publikoi dje një foto në Instagram ku shfaqej me një “jumpsuit” jeshil, mirëpo fansat kapën një detaj të çuditshëm në këtë foto: Marinës i mungonte gishti i madh i dorës së majtë.

Nisur nga ky detaj të gjithë fansat filluan ta akuzonin se kishte përdorur “photoshop”.

Kliko per me shume info

“Ta paska marrë photoshop-i gishtin”

“Ku e ke gishtin o Marina?”

“Çfarë u ke bërë gishtave?”, ishin disa prej komenteve.

Pas komenteve të shumta që mori Marina nuk ka qëndruar indiferente dhe iu është kundërpërgjigjur fansave me një koment që sqaron dhe të vërtetën e gishtit të saj.

“Është çështja e këndit, e paskam përthyer gishtin më shumë se sa duket. Qetësohuni”, ka komentuar Marina në foton e saj duke i sqaruar të gjithë fansat të cilët e akuzuan për “photoshop”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.