“O ti lartmadhëria”, Rama replikon me qytetarin: Goca jote qenka yll

Kryeministri Edi Rama është përfshirë ditën e djeshme në replika me ndjekësit e tij në Facebook.

Kliko per me shume info

Një lajmërim i Ramës për produktet e sigurta bujqësore ka ndezur debatin mes tij dhe shumë qytetarëve.

Replikat

Qytetari: Edi Rama o ti lartemadheria, a mo mo mos me thuaj qe je esull kur shkruan keto statuse?!

Rama: Lexo Ledianin se mbase te bind meqe une te dukem lartmadheri, po nuk merzitem aspak se mua me frymezojne kalamajte, moshataret e goces tende qe qenka yll se per komentatore qe s’dine cfare thone e bejne medemek ironi, nuk i harxhoja kurre energjite e kohen qe i perkushtoj cdo dite e nate kesaj detyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.